• REKRUTACJA 2024/2025

• DRODZY RODZICE.​​​​​

Z wielką radością informujemy, że rozpoczynamy się nabór do klas zerowych i pierwszych szkół podstawowych.

Wkrótce podamy na stronie link do rekrutacji.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy osobiście do szkolnego sekretariatu w Szkole Podstawowej nr 6 im. Ludwika Waryńskiego przy ul. Stefana Starzyńskiego 6.

Można też dzwonić po numer telefonu - 59 842 46 667.

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE ("O")

od 11 marca (godz. 13:00)

do 13 maja (godz. 16:00)

KLASY PIERWSZE

od 2 kwietnia (godz. 13:00)

od 31 maja (godz. 16:00)

Dzieci z obwodu danej szkoły zostaną przyjęte do szkoły z urzędu po wcześniejszym potwierdzeniu miejsca zamieszkania.

Dzieci spoza obwodu będą przyjmowane na wolne miejsca do klasy pierwszej szkół podstawowych, po spełnieniu określonych kryteriów:

1. kandydat, który uczęszczał w bieżącym roku szkolnym do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, do której składany jest wniosek,

2. kandydat, którego rodzeństwo uczęszcza do szkoły podstawowej, do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, do której składany jest wniosek,

3. kandydat, który jest wychowywany przez jednego rodzica lub prawnego opiekuna,

4. kandydat, który jest objęty pieczą zastępczą,

5. kandydat, który jest wychowywany w rodzinie wielodzietnej,

6. kandydat, którego jeden lub oboje z rodziców lub prawnych opiekunów rozlicza się z podatku dochodowego od osób fizycznych na rzecz Miasta Słupska.

Ważne: Dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego nie obowiązuje obwód szkoły.

Szczegółowy harmonogram rekrutacji dostępny jest poniżej:

Zalacznik_nr_1.pdf

Zalacznik_nr_2.pdf

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SZKOŁY Z DUSZĄ W SERCU MIASTA :-)

TEAM SP6